tu i teraz

Tu i teraz! Luty.

Marzec 4

Luty był tak szalony, że nawet nie wiem kiedy się skończył. Ze zdziwieniem zauważyłam, że już nawet prawie tydzień marca minął! Bardzo podoba mi się podsumowanie każdego miesiąca u Kasi, pomyślałam, że i u mnie takie umieszczę.

Czuję się…

Na fali! Powtarzam to do znudzenia, ale nowa praca dodała mi skrzydeł, wiecie, to uczucie, kiedy chce mi się chcieć! I to jest fantastyczne.


A przy tym czuję się nieco sfrustrowana moją nieobecnością. W wirze domowych obowiązków, a przede wszystkim w codzienności Tymka. Bo przedpołudnie spędza w przedszkolu, a ja w zasadzie każdego wieczoru pracuję poza domem. Fakt, wspólny czas jest teraz krótki, ale bliskość skondensowana jak mleko z puszki.

Chciałabym…

Jeść mniej czekolady!!!

Jestem wdzięczna za…

W lutym miałam bardzo wiele powodów do wdzięczności. Najbardziej za pomoc Teściów i Rodziców w ogarnianiu chaosu, za to, że jeśli potrzebujemy to wsiadają w auto i jadą tyle kilometrów, żeby nam pomóc.

Uczę się…

Ojej, uczę się tylu nowych rzeczy ostatnio! Trochę grafiki, trochę marketingu, a nawet wróciłam do esperanto. I tak. Wyżej narzekałam, że mam mało czasu, ale wiecie co się okazuje prawdą? Że im więcej mam na głowie, tym więcej udaje mi się zrobić! Esperanto więc ćwiczę w wannie. :)

Cieszę się…

Że wiosnę już czuć w powietrzu!

Pracuję nad…

Kolejnymi i kolejnymi warsztatami. Nad dobrymi nawykami. Opanowaniem emocji.

 

Tęsknię za…

harcowaniem. Takim z ogniskiem i śpiewankami, za nocami przegadanymi do rana, za życiem pełnym pięknych idei i mozolnego dążenia do doskonałości. W lutym obchodzimy Dzień Myśli Braterskiej, mój facebook wypełnił się zdjęciami pięknych harcerskich momentów, więc i nostalgia większa.

Czytam…

Ostatniego dnia lutego zaczęłam Selfie – M. Witkiewicz i M. Kuydowicz. Luty nie był czasem czytania. Smutno mi z tego powodu, ale zasypiałam szybciej niż nawet pomyślałam o otworzeniu książki…

Czekam na…

Wolny weekend. Chciałabym gdzieś rodzinnie wyskoczyć. Może nad morze…? Chociaż w górach jest wszystko co kocham! ;)

 

A jaki był Wasz luty?

Zapisz

Zapisz