spotkanie

4 Mazurskie Spotkanie Blogerów.

Czerwiec 8

Jakiś czas temu miałam okazję uczestniczyć w kolejnym spotkaniu organizowanym przez Roksanę, Natalię i Anię.

Jak zwykle było bardzo sympatycznie, a czas płynął jak szalony na pogaduszkach i jedzeniu. :)

Spotkanie rozpoczęła Roksana pokazem kosmetyków z Mary Key.

Zazwyczaj niechętnie testuję publicznie kosmetyki, bo moja skóra reaguje na nowości bardzo różnie, ale obłędny zapach skusił mnie do eksperymentu.

Roksana wykonała nam zabieg na dłonie, po którym moje stały się tak miękkie i aksamitne, jak nigdy dotąd. Gorąco polecam!

 

Później była chwila na luźne plotki, więc poszłam sprawdzić jak się mają moi chłopacy. W ogrodzie szalała gromada blogerskich dzieci w asyście poprzebieranych animatorów z Animosfery. Sama miałam ochotę dołączyć do zabawy, ale nigdzie nie widziałam Tymka, więc się nieco wstydziłam… ;)

Niestety okazało się, że e Tymek boi się klaunów… Zabawa z animatorami odpadała. Na szczęście byli oni przygotowani i na taką ewentualność – w ogrodzie były porozkładane zabawki, którymi Tymek bawił się pod czujnym okiem taty. Uspokojona mogłam wrócić do dziewczyn.

IMG_5235

 

Po pysznym obiedzie opowiedziałam kilka słów blogerkom o moich doświadczeniach we współpracy na linni firma-bloger. Mam nadzieję, że kilka wskazówek im się przyda. :)

A ja zdecydowanie muszę poćwiczyć wystąpenia publiczne, bo zwyczajnie zjadła mnie trema!

Na szczęście chwilę później wjechał tort i cała uwaga skupiła się na nim. ;)

Na koniec spotkania zostałyśmy obdarowane prezentami jak w Boże Narodzenie! I z uśmiechami na tawrzy, ale małym smutkiem w oczach (że to już koniec) rozjechałyśmy się do domów.

IMG_5084

IMG_5144

 

Spomsorzy spotkania: