Ozi | prezenty

secret pal

By on Grudzień 31

Dostałam dziś paczkę. :) i oszalałam z zachwytu :) same cuda :)

książki, koraliki, włóczki, haerbatka, cukierasy, kandyzowany imbir, czółenka :)
wielka raodcha :)

za to nie było mi wesoło odbierając pocztę ;) bo Ozi jest baaaardzo obronnym psem. A listonosz to chyba jego naczelny wróg, bo tak go obszczekał, z zębami wyskoczył, że w szoku byłam, że to ten sam pies… ;)
Pan listonosz dzielnie się bronił, ja zaspana, bo obudzona jego przyjściem, walczę z Ozim, przepraszam listonosza, gdzieś tam w biegu jeszcze spodnie na tyłek wciągałam ;) ale przynajmniej poranna gimnastyka zaliczona! :)
a tak wyglądał mój pies obronny chwilkę później.

czy może znacie jakąś metodę oswajania psa z obcymi? Bo wrócił mój ulubiony listonosz, który pocztę przynosi do domu, a nie zostawia w zdezelowanej skrzynce w furtce (deszcz, śnieg, nie ważne – listonosz na zastępstwie tak miło się z listami obchodził :/) i szkoda, żeby przestał… ;)

Continue Reading

Ozi

Końskie sprawki.

By on Grudzień 30

Dostaliśmy bardzo miłe zamówienie, na podkładki pod kubki z końmi. Koncepcji było kilka, motyw baaaardzo ciężko znaleźć, ale się udało. Praca zbiorowa. Jak większość tych decu, bo mi zawsze braknie cierpliwości. ;)

zdjęcia słabiutkie, bo wieczorem, na szybko. wiadomo… ;)

cieszę się, że Ozi Wam się podoba. Tak rozkosznego psa jeszcze nie spotkałam! :) Zasypia na kolanach, ciągle domaga się głaskania… ;)
Wzięliśmy go ze schroniska, pełni obaw (Tomek mówił o nich głośno, ja bagatelizowałam, ale w myślach też się bałam co będzie…). Jest dobrze, wręcz idealnie. Mam nadzieję, że tak zostanie i że Ozi nie rozkręci się w złą stronę… ;)

Continue Reading

Ozi

Ozi.

By on Grudzień 27

Marzenia się spełniają. :)
dziś do naszego domu wprowadził się nowy lokator. Ok. 50 cm wzrostu, oczy brązowe, włosy rude, płeć męska. Cudo po prostu. Miziak jakich mało.

:) :) :)

Continue Reading

Bez kategorii

Królicze mordki.

By on Grudzień 21Powstają. Męczą mnie nieco. Ale efekt wart męki ;)
Zdjęcia całkiem słoneczne jak na dzisiejszą pogodę. Tylko leniwe króliki nie chciały pozować.
Jakoś nie umiem oddać ich uroku na zdjęciach… Niech mnie ktoś nauczy fotografować…!

 
 i rodzeństwo razem:

a w tle krzesło z potencjałem. zainspirowana przez kogoś! ;)

za 6 dni będzie nas troje! :)

Continue Reading

prezenty

Tegoroczne prezenty…

By on Grudzień 19

zaczęłam już pakować, żeby się ze wszystkim wyrobić. W tym roku mamy objazdowe święta. W Wigilię z samego rana jedziemy do Ostródy, a w pierwszy dzień świąt do Elbląga. W drugi już wracamy do Olsztyna. Nie ma to jak wycieczki ;)
No i w związku z tym, że część prezentów już zapakowana, to dzisiejsze zdjęcie nie jest najlepszej jakości… zrobione szybko wieczorem na dowód, że w ogóle coś robię. Notatnik dla… (na razie tajemnica ;) )

Pan Mąż zakupił mi wspaniały zestaw stempli, więc się zabawiam embossingiem, już się nie mogę doczekać prezentu od teściów (kolejne pudry, tusze, stemple :D )! się będę wyżywać! ;)

a najwspanialszy prezent w tym roku przybędzie do nas we wtorek po świętach… :)
będzie nas troje! ale więcej napiszę, jak już wszystko dobiegnie końca :) odliczam dni… ;)

Continue Reading