gadżety | konkurs | rękodzieło

Rainbow loom – najlepsza zabawka 2014 roku!

By on Styczeń 27

I ja nie oparłam się pokusie malutkich gumeczek! Takie „rękodzielnicze” nowinki przyciągają mnie jak magnes! Kilka razy przechodziłam obok sklepowej półki z zestawem gumek, ale karcący wzrok Tomka powstrzymywał mnie przed zakupem. Potem w mediach wybuchła afera o szkodliwości chińskich podróbek, a właśnie te widywałam w sklepach.
Kiedy kilka dni temu kurier przyniósł paczkę z orginalnymi gumakmi Rainbow Loom® razem z Tymkiem odtańczyliśmy taniec radości!

 Po otwarciu kartonika każde z nas od razu wciągnęło się w zabawę! Tymek przesypywał gumki, próbowaliśmy układać je kolorami, a ja w tym czasie dokładnie obejrzałam krosno i szydełko, instrukcję, a po chwili powstała już pierwsza bransoletka!

Dzięki przejrzystej instrukcji nie miałam najmniejszych problemów z plątaniem gumek, bardzo fajna zabawa, dla małych i dużych. Zaangażowałam Tymka w pomoc i trenując kolory prosiłam o podawanie odpowiednich gumek. :)

Oczywiście po ogarnięciu podstawy musiałam się sprawdzić – bo przecież z gumek da się wycisnąć wiele więcej niż tylko proste bransoletki – postawiłam na tęczowe etui.

Rezultat 2-3 godzin pracy, a satysfakcja ogromna. ;) Praca szła by mi pewnie jeszcze sprawniej gdyby nie zaangażowanie Tymka – wiecie, szybko się nudzi, więc chwilę po tym jak posegregowaliśmy gumki na kolory, synek wymieszał je z powrotem w kolorową masę.

Ale na zabawę tymi gumkami mogłam mu spokojnie pozwolić, ponieważ oryginalne Rainbow Loom posiadają wszelkie testy i certyfikaty bezpieczeństwa gwarantujące, że nie zawierają ołowiu i innych metali ciężkich, a barwniki użyte do ich produkcji są bezpieczne dla dzieci.
Zdecydowanie czuję niedosyt i muszę dokupić kolejne paczki gumek! 
A na stronie oficjalnego dystrybutora w Polsce (http://www.rainbowloompolska.com/) można dostać oczopląsu od ilości dostępnych kolorów! Nie brakuje tam również inspiracji co jeszcze można wypleść z gumek, instrukcji po polsku i różnych ciekawostek – jak choćby skąd te gumki w ogóle się wzięły! :)

 A Ty też chcesz spróbować? A może masz w domu małego fana gumek, który ucieszy się z poniższego zestawu?
Bo jeden taki zestaw jest dla Was! Wystarczy, że napiszecie z czym Wam się kojarzy tęcza. A jeśli posiadacie konto na facebooku udostępnicie post z konkursem i polubcie fanpage Tymoszka i Rainbow Loom Na Wasze odpowiedzi czekamy do przyszłego wtorku!

Continue Reading

konkurs

beznazwowe…

By on Sierpień 9

króliki czekają na Twoją pomoc!
Na naszym facebooku trwa właśnie konkurs na nazwę dla nowej króliczej rodziny:

pomysły można zgłaszać do 13.08, jeśli będzie ich więcej niż jeden to 14.08 na blogu ruszy ankieta konkursowa.
A do wygrania oczywiście jeden z królików!

Continue Reading